Ošetrenie myoliftingom - kozmetika pre dámy a pánov

Ide o kombináciu lymfodrenáže, aktiváciu tvorby buniek a látkovej výmeny. Dochádza k zlepšeniu látkovej výmeny, výživné látky lepšie prenikajú do spodných vrstiev pokožky, zlepší sa prekrvenie, odplavia sa odpadové látky, zlepší sa štruktúra a vzhľad pleti.

 

Myolifting môžeme aplikovať 2 spôsobmi :
 1. 1. Jednorázovo, alebo jednu až dve procedúry za sebou. Dôjde k výraznému, ale krátkodobému zlepšeniu. Je vhodné ju aplikovať, ak potrebujeme dobre vyzerať pri nejakej príležitosti. Vtedy je vhodné jeden až dva dni pred udalosťou aplikovať myolifting aj v spojení s bežným klasickým ošetrením.
 2. 2. Druhá metóda spočíva v aplikácií série 10 až 15 procedúr aspoň 3x do týždňa. Touto aplikáciou tiež stimulujeme pleť, aby sa začala sama regenerovať. Podľa stavu pleti, veku a vonkajších vplyvov doporučujeme opakovať celú kúru aspoň 1x do roka. Výsledky ošetrenia do veľkej miery závisia do súbežného a následného ošetrenia pleti. Stresové situácie a nevhodná životospráva môžu dosiahnuté výsledky behom krátkej doby eliminovať. Vhodná a sústavná starostlivosť o pleť naopak dosiahnuté výsledky konzervuje a predlžuje ich trvácnosť. Veľmi dôležité je počas procedúr dodržiavať pitný režim (aspoň 2 l vody denne). Pomocou myoliftingu môžeme pohodlne a bez veľkej námahy vyvolať prácu svalov.

Myolifting vo veľkej miere pomáha pri liečbe nečistej a aknóznej pleti. Uvoľňuje prietok lymfy, čím umožňuje prísun živín k bunkám.

Desatoro krásnej pleti s myoliftingom:

 1. Urýchli liečbu
 2. Uvoľňuje lymfatické cesty
 3. Oživí krvný obeh
 4. Uvoľní a spevní svalstvo
 5. Uvoľní do správneho smeru
 6. Zastaví proces stárnutia
 7. Zastaví tvorbu vrások
 8. Čiastočne upraví už viditeľné vrásky
 9. Obmedzí bolestivosť
 10. Zlepší štruktúru pleti

„Pleť je naša vzácna kvetina a našou úlohou je udržiavať ju vždy sviežu a krásnu“

© 2013